شرکت فناوری نوین پارسین آراد البرز

داستان ما

شرکت فناوری نوین پارسین آراد البرز

شرکت‌ فناوری نوین پارسین آراد البرز با گروهی از متخصصین فناوری اطلاعات در زمینه های برنامه نویسی،زیرساخت،طراحی سامانه های تحت وب، شبکه های کامپیوتری، تجارت الکترونیک، دیجیتال مارکتینگ، هوشمندسازی، طراحی و تولید اپلیکیشن، مشاوره و راه اندازی سامانه جلسات آنلاین و…فعالیت دارد؛این شرکت فعالیت خود را در سال 1393 در حوزه طراحی صفحات وب آغاز نموده و در حال حاضر به عنوان یکی از شرکت‌های پیشرو در صنعت وب و زیرساخت در استان شناخته می‌شود. مهم‌ترین هدف شرکت پارسین آراد البرز نهادینه‌ کردن نرم افزار های نوین فن‌آورانه در کسب و کارهای بزرگ، کوچک و متوسط، سازمان ها، دانشگاه ها و مدارس است.

cor034
parsin

تجربه بی نظیری از یادگیری کسب کنید!

با دوره های آموزشی ما به ابزارهای آموزشی منحصر به فرد دسترسی دارید.

پشتیبانی علمی و فنی

انجمن ما

پشتیبانی از متخصصان مجرب ما

پشتیبانی علمی و فنی

دوستان جدید

همکاران ما

در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها.

اندروید

دوره اندروید

یکی از جذاب ترین دوره های آموزشی میباشد که مخاطبان دوره میتوانند با گذراندن آن، اصول طراحی اپلیکیشن های تحت اندروید را یاد گیرند

لینوکس

لینوکس

دوره آموزش لینوکس دانش پایه ای و اولیه برای شروع مدیریت و استفاده از سیستم عامل لینوکس را فراهم می کند.

My SQL

My SQL

یکی از محبوب ترین و پرقدرت ترین دیتابیس های حال حاضر در جهان بوده که شرکت های بزرگی همچون Uber , Amazon , Netflix , Twitter و ... از آن استفاده میکنند.

HTML

HTML

یک زبان نشانه گذاری برای طراحی صفحات وب می باشد. در صورتی که قصد دارید طراحی وب را یاد بگیرید گام اول یادگیری HTML می باشد.

3D MAX

3D MAX

یک نرم‌افزار قدرتمند در زمینۀ سه‌بعدی است. تری دی مکس شامل قسمت‌های کلیدی همچون مدل‌سازی، شبیه‌سازی فیزیکال، نورپردازی، ریگینگ، متحرک‌سازی، رندرینگ و … است.