اخبار و بینش ها

چگونه طراحی وبسایت را یاد بگیریم؟

با رونق کسب و کار اینترنتی، افراد زیادی هستند که دوست دارند روزی طراح وب سایت شوند. امروزه بسیاری از کسب و کارهای سنتی به سمت کسب و کارهای اینترنتی تغییر مسیر می‌دهند که بازار کارهایی مثل طراحی سایت رونق بیشتری می‌یابند. اما چگونه و از کجا باید طراحی وب سایت را شروع کرد؟ آیا هر شخصی می‌تواند در این راه موفق شود؟

مشاهده مطلب

دوره های آنلاین برنامه نویسی

هنگامی که می خواهید آموزش برنامه نویسی را شروع کنید، بهتر است چند نکته را مدنظر داشته باشید تا وسط کار به مشکل نخورید. بهتر است مواردی که در ادامه مطرح می کنیم را در خودتان جستجو کنید و بعد به صورت حرفه ای به برنامه نویسی بپردازید.

مشاهده مطلب

راه کارهای آموزش سریع زبان

زبان‌آموزی یکی از زمینه‌های مهم و مورد توجه دانشمندان است. توانایی آموختن زبان، انسان را از سایر موجودات متمایز می‌کند. علم تاکنون در تلاش برای درک عملکرد مغز بسیار موفق بوده‌ است. دانشمندانِ بسیاری درباره‌ی نحوه‌ی زبان‌آموزی تحقیق کرده‌اند، اما واقعا انسان چگونه زبان می‌آموزد و آن را می‌فهمد.

مشاهده مطلب

چگونه بهتر و سریع تر پیشرفت کنیم

برای انجام سریع کارها باید قبل از هر چیز نگرش درستی داشته باشیم، باید بدانیم که انتخاب هدف و تلاش برای رسیدن به آن دو دنیای کاملا متفاوت است، برنامه ریزی می تواند خیلی ساده باشد اما اجرای آن، آنقدرها هم ساده نیست مخصوصا در دنیای امروز که کارهای زیادی برای انجام دادن وجود دارد و از طرفی موارد زیادی هستند که باعث حواس پرتی ما میشوند.

مشاهده مطلب

۱۰ راهکار اختصاصی برای یادگیری بهتر

توانایی یادگیری سریع، سرمایه فوق‌العاده باارزشی است. افرادی که می‌توانند مفاهیم جدید را به سرعت یاد بگیرند و درک کنند، مزیت ویژه‌ای نسبت به کسانی‌ که مدام با خود کلنجار می‌روند و همیشه هم به در بسته می‌خورند، دارند. این افراد قادرند اطلاعات جدیدی را که آموخته‌اند در مدت زمان کوتاهی پردازش کنند و از مهارت‌های جدیدشان بهره ببرند.

مشاهده مطلب